PRACOWNIK PRODUKCJI SILOSOW

Masz doświadczenie w pracach budowlanych, produkcji technicznej?

Opis stanowiska pracy:
Praca polega na produkcji zbiorników kompozytowych, nakładaniu warstw kompozytowych z utwardzaczami, szlifowaniu

Obowiązki:
– Produkcja zbiorników kompozytowych, silosów.
Nakładanie warstw kompozytu, żywicy
– Usuwanie nierówności, cięcie, wiercenie otworów

Oczekujemy:
– Doświadczenia w pracach technicznych, montażowych, konstrukcyjnych
– Doświadczenie w pracach technicznych, montażowych, konstrukcyjnych
– Biegła znajomość języka angielskiego lub holenderskiego.
– Gotowości do pracy w systemie zmianowym
– Elastyczności
– Prawo jazdy i własne zakwaterowanie w okolicach Rotterdamu, Bredy i Dordrechtu jest dodatkowym atutem.

Gdzie będziesz pracować?
Biuro naszego klienta znajduje się w rejonie Bredy i Dordrechtu.
Nasz klient zamierza nawiązać z Tobą długoterminową współpracę.

Oferujemy:
– Dobre wynagrodzenie + dodatek zmianowy
– Stałą pracę na dłuższy okres
– Cotygodniowe płatności
– Zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych z szybkim internetem
– Ubezpieczenie w razie potrzeby
– Transport
– Stabilną pracę z możliwością nadgodzin
– Pomoc polskiego koordynatora

Zajrzyj na naszą stronę internetową:
www.totuwdienst.nl

O nas:
Tot Uw Dienst serwis opiera się na założeniu, że najważniejsza jest współpraca.
Tylko silne relacje między pracodawcą, pracownikami tymczasowymi i nami, agencją pracy tymczasowej, mogą zagwarantować sukces. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do sukcesu firm i instytucji, a także naszych pracowników tymczasowych.
To jest nasz cel!

Recruitment@uitzendtud.nl
+31 (0)689 922 455